Kaartverkoop Pronkzitting CV de Pol

Kaartverkoop Pronkzitting CV de Pol

Graag nodigen we je uit voor de pronkzitting van Carnavalsvereniging de Pol op zaterdag 18 november 2023 in het clubgebouw van St. Joris. Kaarten voor deze avond zijn nu te koop!

Programma
Tijdens de pronkzitting nemen we afscheid van Prins Arjen de Eerste en zijn hofhouding en verwelkomen onze nieuwe Prins of Prinses. Het clubgebouw van St. Joris gaat deze avond om 19.00 uur open. Vanaf 19.41 uur zorgen we voor een avondvullend programma met muziek, dans, buuts en humoristische optredens van onze leden. Na afloop is er een gezellige afterparty met live-muziek van De Polband.

Kaartverkoop
Kaarten voor de pronkzitting kosten 5 euro per persoon en zijn te bestellen via secretariaatcvdepol@sintjorisulft.nl. Voor het afhalen en betalen van de kaarten volgt er nog een datum.

Let op! Voor deze avond geldt: vol=vol. Dus wacht niet te lang en bestel je kaarten snel.

Graag tot ziens op zaterdag 18 november!